• Beylikdüzü, İstanbul, 34520
  • info@3sink.com
  • Çalışma Saatleri: 9:00 – 18:00
20 YILI AŞAN TECRÜBE

Bilinen Tüm Ezberleri Bozuyoruz!

3SINK ELEKTRİK ELEKTRONİK kodlama sektörüne yeni müşteri anlayışı getirmek için, 20 yılı aşkın bir sürenin verdiği tecrübe ile kuruldu. Bu tecrübe ile kodlama, markalama ve etiketleme sektöründe, Küçük karakter Inkjet(CIJ), Termal Transfer(TTO), Lazer, Yüksek Çözünürlüklü yazıcı(Koli Kodlama), Otomatik etiketleme, Büyük karakter Inkjet(DOD) ve Termal Inkjet teknolojileriyle çalışan makineler, sarf malzeme satışı ve satış sonrası destek konusunda hizmet veriyoruz.

VİZYONUMUZ
Ürün ve hizmetlerimizde sürdürülebilir kaliteyi önemseyerek, teknik destek ekibi olarak en kısa zamanda en etkili desteği sağlarız. Yeniliğe ve yaratıcılığa önem verir sektörde sürekli kendimizi geliştirerek, müşterilerimizin için her zaman dürüst ve güvenilir olmaya çalışırız.

Thumb

Mürekkep Sölüsyonları

Thumb

İnceltici ve Yıkama Solüsyonları

Thumb

Sürekli Servis

Misyonumuz

Vizyonumuz

%100 müşteri memnuniyeti odaklı uygun sarf malzemelerimiz ve servisimiz ile sektörde bilinen ezberleri bozuyoruz. Yıllardır yüksek maliyetler ödeyerek kullandığınız kodlama cihazlarınızın sarf malzemeleri ve servis hizmetini, gerekli gördüğümüz senaryolarda bakım anlaşmaları yaparak maliyetlerinizi minimum seviyeye indirerek kesintisiz servisimiz ile kodlama cihazlarınızın çalışma ömürlerini uzatarak süreklilik sağlıyoruz.